Umeni2

Uměním (k) sobě

11 inspirativních setkání

každé druhé pondělí,  vždy od 17:00 do 19:30 hodin

29. ledna - 17. června  2023

 

Celý život se snažíme porozumět sobě a světu kolem nás. Často ale nemůžeme vystoupit z vlastních vzorců chování.

 
Uměním (k) sobě je jedenáct tvůrčích setkání v bezpečném kruhu inspirativních žen, ve kterém se skrze automatickou kresbu, malbu a meditaci otevírají témata, která pomáhají prohloubit naši intuici a návrat sama k sobě. 
 
V tomto kruhu s maximálně pěti ženami se dotkneme témat jako: „Mé hranice“, „Vnitřní dítě“, „Sebeláska“ a další.

Kde se to koná?

Setkání se budou konat v prostoru Ve Vile, v Plzni na Slovanech na adrese Nepomucká 50. Vice informací o místě konání zde. Mapa zde.

Můžete se těšit na 2,5 hodiny tvorby v příjemném a klidném prostředí.

Místo je dostupné MHD - konečná tramvaje č. 1, zastávka Slovany, poté cca 10 min pěšky a /nebo trolejbus č. 10 a 13, zastávka U Kasáren (pozor, zastávka je na znamení). V okolních ulicích je dostatek místa pro parkování. 

Není potřeba žádných předchozích zkušeností s tvorbou. Není podstatné, zdali umíte malovat, ale zdali jste ochotné se dozvědět něco o sobě samé.
 
„Kdykoli si položíte otázku: Co by udělal ten, kdo se má rád?, obdržíte prostřednictvím intuice správnou odpověď určenou osobně přímo Vám.“
—  Teal Swan americká duchovní učitelka, 2015 kniha Stíny před úsvitem

Lektorka:

Nikola Kalčíková
výtvarnice, učitelka, průvodkyně v komunitní škole a pozitivní žena

Kolik to stojí?

4.500 kč / kurz, tj. 11 lekcí

V ceně je zahrnutý veškerý materiál, drobné občerstvení, nenahraditelné prostředí a inspirativní průvodkyně. Záloha na kurz ve výši 2.500 Kč je splatná do 5 dnů od přihlášení bankovním převodem na účet 2202483759/2010 Fio banka (poznámka Umění, jaro 2024). Doplatek kurzovného je nutné doplatit do 30 dnů od zahájení kurzu na místě v hotovosti, přes QR kód nebo bankovním převodem na účet 2202483759/2010 Fio banka.

QR platba - záloha

Přihláška

Přihlášky posílejte na info@evaseflova.cz

Je možné se přihlásit pouze na všech 11  setkání. S případnými dotazy prosím volejte Evě Šeflové na tel. +420 732 900 384 nebo piště na info@evaseflova.cz.

Recenze z předchozích kurzů

"Kurz Uměním (k) sobě pro mne představuje úžasné vybočení z každodennosti a všedních starostí. Uvolněná kresba, malba, meditace, Niki nápady a vedení, to vše je pro mne a všechny zúčastněné ženy velkou inspirací v poznávání vlastního nitra a jeho skrytých zákoutí. Bezpečný kruh žen dovoluje sdílet a vyrovnávat se se starostmi a těžkosti, které jsou ukryty uvnitř nás. Na každé setkání se vždy moc těším! Deset hvězdiček z deseti!"
Táňa H.
 
"Kurz s Niky je příjemná, účinná a překvapivě (pro mne) uvolněná a svobodná forma terapie. Velice příjemným a laskavým způsobem člověka provede uvědoměním si sebe a svých vlastních potřeb. Oceňuji, že to vše probíhá v menším kruhu báječných žen, kde se cítím v bezpečí, přijímaná bez vzájemného posuzování a kde se mohu otevřeně svěřit se svými pocity  Těším se na každý další týden!"
Eliška B.

Více o lektorce

Bc. Nikola Kalčíková

Vystudovala obor vizuální kultura se zaměřením na vzdělávání na ZČU v Plzni. Bydlí v Plzni a je mámou 2 úžasných dětí.

Pracuje jako průvodkyně v komunitní škole Holubník v Prusinách, kde svými nápady, nadšením a repektujícím přístupem osloví snad každou svobodnou dětskou duši. Ve volném čase vede výtvarné kurzy.

Niky je neuvěřitelně pozitivní žena, která rozzáří každý prostor, do kterého vstoupí. Je velmi nápaditá, tvůrčí a jednoduše boží.