Ve Vile je prostor k pořádání akcí, seminářů, setkání i cvičení.

Nachází se v Plzni, v místní části Slovany na adrese Nepomucká 50. Jedná se o nově zrekonstruovanou část prvorepublikové vily, která byla do své původní podoby přestavěna v r. 2012. Přízemí vily bylo upraveno pro aktivity široké veřejnosti, je možné si ho pronajmout nebo se zúčastnit pořádané akce. 

Prostory se skládají ze 2 místnostní - ateliéru a salonu (35 a 15 m2), dále koupelny a vstupní haly. Místnosti jsou vybaveny variabilně, tak aby vyhovovaly pořádání různorodých menších akcí, školení, kurzů a to do cca 15 osob. 

Galerie fotografií

(pro plnou velikost fotografie rozlikněte)

Ceny pronájmu

  • Individuální akce
    Půlden 800,- / celý den 1200,-
  • Skupinové akce
    Půlden 1200,- / celý den 1800,-

Půlden počítáme 4 hodiny (dopoledne nebo odpoledne), celý den časově neomezen. Ceny jsou smluvní.

"Ještě nikdy jsem nezažila takovou pohostinnost a ochotu v seminářovém prostoru. Všem se nám tu moc líbilo a rádi přijedeme zase." 
Monika NisznanskaLektorka a terapeutka emočních zranění z dětství
"Prostor Ve vile je krásným harmonickým místem, oázou klidu a pohody s úžasnou energií. Terapeutovna je velmi příjemně a útulně zařízena a prakticky vybavena. Pro práci s klienty mám vždy vše, co potřebuji. Nádherný, unikátní prostor."
Barbora Fuks Chmelíkovácertifikovaná bodyworkerka, koučka a terapeutka
"Prostor Ve Vile je pro mě místem, kde se můžu při individuální práci s klienty plně uvolnit. Je totiž tak klidný, útulný, čistý a zharmonizovaný, že já se už o nic navíc nemusím starat. Stejně tak Evča je vždy příjemná a vstřícná, tak jde vše v lehkostí domluvit."
Pavlína Jančovácelostní masérka, bodyworker a koučka

Kontakt

V případě zájmu o pronájem mě prosím kontaktujte:

Telefon
+420 732 900 384
Adresa
Plzeň, Nepomucká 50, 326 00